Služby

 

Realizace zahrad

Při samotné realizaci využíváme svých bohatých a profesionálních zkušeností. Rostliny dodávané naší firmou jsou té nejvyšší kvality a pochází od nejlepších dodavatelů, přitom Vám je stále nabízíme za dostupné ceny. Budeme samozřejmě postupovat přesně podle Vašeho přání a požadavků po celou dobu tvorby projektu, což je zárukou, že s konečným výsledkem budete spokojeni. Naší snahou je uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a máte záruku dobře odvedené práce na své zakázce. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!

 

Údržba

V případě zájmu máte možnost obrátit se přímo na naši firmu, neboť provádíme nejen návrhy a realizace, ale také údržby zahrad. Základem údržby zahrad je údržba trávníku (sekání, provzdušňování), údržba trvalkových záhonů (odstraňování plevele, provzdušňování) a odstraňování nežádoucího plevele ze všech částí zahrady. Dále nabízíme údržbu zahradních jezírek, která sestává z hnojení rostlin, odstraňování nežádoucích nebo příliš expanzivních druhů i zazimování Vašeho jezírka. Toto je jen stručný výčet naší činnosti, neváhejte se na nás obrátit i se specifickými požadavky!

 

Rizikové kácení - arboristika

Naše firma se specializuje na rizikové kácení stromů pomocí lezecké techniky, ale i pomocí manipulačních plošin. Působíme po celé ČR. Kácíme stromy, které ohrožují zdraví a majetek v důsledku nevhodného stanoviště, nebo stromy jinak poškozené a hrozící pádem. Dále provádíme i zdravotní, bezpečnostní, redukční a symetrizační řezy korun stromů. V rámci konzervačních ošetření provádíme bezpečnostní vazby korun stromů, zakrytí dutin na kmenech stromů a ochranu dřevin na staveništi. Zvláštní péči věnujeme památným stromům a VKP. Spolupracujeme s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR. Jsme pojištěni proti případným škodám vzniklých při práci!

 

Výkopové práce minibagříkem

Nabízíme drobné zemní a výkopové práce pásovým minirypadlem Yanmar B08-3 o hmotnosti pouze 980kg. Hloubkový dosah 1,6m, lžíce 30,40, svahová 80cm. Bagřík projede otvorem šíře 80cm, možnost práce uvnitř budov a ve stísněných podmínkách (uzavřené dvory, malé zahrady, prostě všude tam, kam se nedostane velký bagr..). Díky nízké hmotnosti nepoškodí okolní terén, zámkové dlažby apod. Mimoosé kopání umožňuje výkop těsně podél zdí (izolace, drenáže). Bagřík je vhodný na výkopy inženýrských sítí (přípojky vody, elektriky, kanalizace). Základy pod drobné stavby (ploty, pergoly, garáže), výkopy pod zámkové dlažby. Bagřík dále nabízí možnost odstranění pařezů, výkopy jam při sázení vzrostlých stromů. K bagru je k dispozici také pásový minidumper o stejné šířce a nosnosti 400kg.